Dnes se s vámi chci podělit o nápad, se kterým přišla moje dcera a který si já osobně nemůžu vynachválit.

Problémem u mě bylo hlavně praní sportovního oblečení, protože jsem měla pocit, že není dobře vyprané a to jsem používala všechny možné doporučené prací prostředky.

Prala jsem normálně při doporučené teplotě 30 stupňů, ale prádlo se vůbec nevypralo dobře. Víte, co mi pomohlo?

Obyčejné tablety na čištění protézy. 2-3 dám do bubnu vždy, když peru při nižší teplotě (ale občas je tam dám i při vyšší teplotě).

Prádlo je čisté a voňavé, navíc, tablety rozpouštějí vodní kámen a usazeniny, takže vám poděkuje i vaše pračka. Na závěr chci říci, že používám ty úplně nejlevnější tablety, jaké na trhu jsou.

Toto doporučuji každému, kdo má zažloutlé záclony a potřebuje je rychle a skutečně účinně vybělit (trik z TV Barrandov).

Záclony dejte do vody (vody jen tolik, aby byly celé záclony ponořené) a přidejte asi 3 tablety.

Nechte v této směsi dobře vymáchat – můžete je i promíchat rukama. Potom vyperte jako obvykle. Záclony jsou krásné bílé bez práce. “

Já dávám tyto tablety do WC nádržky, když se potřebuji zbavit vodního kamene. Dám asi 3 tablety a s vodním kamenem je klid. “

Pokud máte v záchodové míse vodní kámen a případně rez, do mísy vhoďte dvě až tři tabletky, nechte působit pár hodin a potom to vyčistíte kartáčem jako nic!