Tato rekonstrukce garáže bere dech. To proto, že z typicky technické místnosti vznikl krásný obyvatelný prostor. Ten navíc vytvořil muž výhradně pro svou matku, která hledala odpovídající bydlení.

Nakonec ho má na tom nejlepším možném místě, poblíž svého syna. Podívejte se na to, jaký útulný domov se povedlo vytvořit.

Vše se zvládlo svépomocí

Unikátní na této přestavbě je i to, že tato rekonstrukce garáže proběhla zcela svépomocí. Stačilo vhodné nářadí, materiál, odhodlání a také zručnost.

Díky tomu byla přestavba i poměrně levná. Zároveň to neznamená, že by vypadala, jakkoliv zle. Právě naopak. Ostatně o tom se můžete sami přesvědčit.

Bydlení na 13 metrech čtverečných

Že se na pouhých 13 metrech čtverečných nedá plnohodnotně bydlet? To je velký omyl. Tato rekonstrukce garáže ukazuje, že se zde bydlet dá. A to navíc naprosto dokonale. Důležité bylo správné rozvržení prostoru a také ujasnění si priorit.

Tato kombinace zajistila, že i tento prostor se dá využít maximálně, do posledního centimetru. A to s jistotou, že nikde nic nechybí, stejně jako s jistotou, že se zde nikde nikdo netísní. Inu, přesvědčit se o tom můžete i vy sami.

Lepší než mnoho klasických bytů

Když se řekne že jde o bydlení ze staré garáže, mnoho lidí se zarazí a představí si jenom to nejhorší. To však není nutné, protože jak můžete vidět, tak tato přestavba dokáže strčit do kapsy i mnoho klasických bytů.

Vše vypadá naprosto úchvatně. Nechybí ani prostorná kuchyně, několik dostatečně velkých místností, nebo zajímavý prvek ve stropě, který je unikátní tím, že dává prostoru mnoho světla. Samozřejmostí je i obývací pokoj, stejně jako ložnice s prostornou postelí.

K tomu všemu přidejme také koupelnu a je jasné, že tato rekonstrukce garáže změnila místnost určenou k parkování auta ne plnohodnotný malý dům nebo byt. Nahlédněte dovnitř a posuďte sami. Souhlasíte, že i vy byste takto chtěli bydlet?