Když spojíte obě ruce dlaněmi vzhůru, jakou linii vytvoří Vaše hlavní čáry na ruce? Je jedna čára výš a druhá níž? Pokud je to přesná linka, jde o něco velmi výjimečného a mimořádného. Co přesně to o Vás vypovídá, se dozvíte v našem článku.

Většině lidí se přesná linka nikdy z čar na rukou nespojí. Co tedy říká tato linka, když jsou čáry při spojení rukou souběžné? A co říká o člověku nerovnoběžné spojení?

Tohle o Vás prozradí čára srdce

  1. Čára na levé ruce je výš
    Pokud je čára na levé ruce výš, znamená to, že jste vytrvalý bojovník. Zvláště pokud jde o lásku. Nebojíte se postavit sobě samému – samozřejmě jen tehdy, když vidíte možnost odměny. Někdy můžete být velmi agresivní, když se musíte rozhodnout, co je Vaše priorita a co je podřadné. Okolnosti Vám většinou dopřejí, že dostanete vše, co chcete. Jste zvenčí krásní, mnozí jsou z Vás fascinováni. Znají Vás jako velmi nezávislou osobu, která by nikdy pro sebe nic nežádala.
  2. Čára na pravé ruce je výš
    Pokud je čára na pravé ruce výš, pak jste stará duše. Vyhledáváte společnost starších lidí, zejména v oblasti vztahů, protože si umíte představit svůj život přesně tímto způsobem. Chcete se trochu odklonit od tradičního, milujete vždy někoho, kdo není stejný, jako ostatní. Jste velmi pozorný milenec. Plný emocí ve své duši a vždy stojíte na straně těch, kteří jsou Vám blízcí a otevření. Milujete žít svobodně a nezáleží na tom, co si o Vás ostatní myslí.
  3. Čáry jsou ve stejné rovině
    Pokud se linky dokonale shodují, pak jste člověk s největším a nejčistším srdcem. Vaše povaha je tak laskavá a plná milosrdenství, že každý, kdo s Vámi mluví, vždy získá zpět víru ve svět. V to, že na zemi je lidská dobrota. Máte velmi samaritánský přístup k ostatním. Brzy pochopíte, že musíte pomoci a jak. Vaše empatie je posláním.

Sdílejte tenhle zajímavý článek i s Vašimi přáteli! Určitě ho také ocení! 

zdroj: egyenesben.com