Velká část touhy po „dokonalých“ ňadrech souvisí s jejich vzhledem, ale ve skutečnosti by měly být Vaše obavy o něco mnohem důležitější: Vaše zdraví!

Dnes bychom proto s Vámi rádi sdíleli důležité rady, jak zpevnit a vytvarovat Vaše poprsí.

Umývejte se ve studené vodě

Ledová sprcha nemusí být velmi příjemná, ale je rozhodující pro tón Vaší pleti. Pokud to nedokážete dělat každý den, aplikujte na ňadra kostky ledu, nebo studenou gázu.

Udržujte Vaše záda rovná

Když se skláníte, nejenže Vaše prsa vypadají opticky menší, ale také uvolňujete své prsní svaly. Snažte se vždy držet ramena rovná – je to dobré jak pro Vaše svalstvo, tak pro Váš celkový vzhled.

Vyhněte se tlaku na prsa

Snažte se nespat na prsou a vždy si vyberte spodní prádlo, které je Vám pohodlné. Podprsenka, která zdánlivě tlačí Vaše prsa nahoru a činí Vás více sexy, je ve skutečnosti hrozně škodlivá pro Vaše poprsí. Nejenže se cítíte nepříjemně, ale také narušujete tok krve ve Vašem těle.

Sportujte správně

Jogging, aerobik a další aktivní sporty mohou být dobré pro Váš celkový vzhled a pohodu, ale mohou být škodlivé pro Vaše prsa, protože ostrý pohyb vede k poškození měkkých tkání. Jediným řešením je správné sportovní oblečení. Pamatujte, nikdy nesportujte bez speciální podprsenky.

Vyhněte se slunci

Přílišné opalování, zejména bez opalovacího krému, vede k vysušení kůže a ztrátě její pružnosti. Také pamatujte, že relaxování na lehátku bez podprsenky také není dobrý nápad, pokud chcete zachovat tvar Vašich prsou.

Máte nějaké další tipy a triky, jak zpevnit a vytvarovat Vaše poprsí? Podělte se o ně s námi a s ostatními níže v komentářích!