Lidé mohou mít různé koníčky. Řada z nich je spojena především s tím, že něco zajímavého sbírají. Může to být v podstatě cokoliv.

Že je to pravda potvrzuje příběh muže, který se rozhodl sbírat víčka od piva.

A to po dobu celých 10 let. Nejenom, že tento nápoj konzumoval sám, ale bral je také od přátel a známých.

Na rozdíl od jiných sběratelů mu nezáleželo příliš na tom, jak víčko vypadá, jelikož s nimi měl trochu jiný účel, než klasickou výstavu.

Sbíral je dlouhé roky a nashromáždil jich opravdu velké množství. Po 10 letec si řekl, že jich má konečně dost k tomu, aby s nimi udělal to, co měl dlouho v plánu.

Začal je plnit betonem

Unikátní na jeho chování bylo to, že se jednoho dne rozhodl k tomu, že bude daná víčka plnit betonem. Samozřejmě si tuto informaci nechal pro sebe a rozhodl se, že je všechny naplní během víkendu, kdy jeho manželka nebude doma.

Měl totiž s danými víčky poměrně zajímavý plán, který chtěl realizovat. A to jak jinak, než tajně.

Když manželka odjela, vyrazil na nákup všeho potřebného a potom si připravil betonovou směs, pomocí které následně víčka plnil.

Kdyby to někomu řekl, dost možná by si ťukal na čelo. Takto je ale vidět, že výsledek je zcela unikátní.

Víčka nejprve roztřídil

Nešlo mu jenom o to, že je naplní betonem a potom je zajímavě použije.

Šlo mu o to, aby vytvořil něco, co každému doslova vyrazí dech. A to se také povedlo. I proto, že víčka nejprve roztřídil tak, aby byl výsledek opravdu takový, jaký má být.

Díky tomu mohlo vzniknout dílo, které nevyrazilo dech jenom jeho manželce, ale které vyrazilo dech každému, kdo ho viděl. Není totiž pochyb o tom, že se jedná o něco zcela unikátního.

Místo podlahy ve své pracovně

V pracovně byl dlouhou dobu položený starý a nevzhledný koberec. Sice se měl vyhodit už před mnoha lety, ale došlo k tomu nakonec až nyní. Muž koberec sbalil a poté vyhodil. Podlahu zametl, zarovnal a začal s plněním víček. A nešlo o nijak jednoduchou činnost.

Musel každé víčko nejprve zkontrolovat zda odpovídá svou barvou, potom ho ručně naplnil trochou betonu, uložil na správné místo na podlaze a následně plochu kolem začistil.

Nešlo o nic jednoduchého, ale když máte cíl, tak to nevzdáte. To tento muž jasně potvrdil.

Začal jenom menším obrazcem

Když začal, bylo jasné, že z obyčejných víček od piva dokáže vytvořit něco, co je zcela neobyčejné. Bylo to jasně vidět na tom, co vytvořil jako první. Začal jenom menším obrazcem, který už po pár minutách vypadal jako dílo umělce.

Tím ale neskončil, jelikož ho vytvořil uprostřed pokoje. A tak rostl nejenom samotný obrazec, ale rostlo i jeho okolí.

Pokračoval až je stěnám. Rázem v celé místnosti nebyl na podlaze jediný kousek, kde by se nenacházelo víčko od piva.

Dokonalé umělecké dílo

Nejenom, že se mu podařilo splnit si sen a udělat doma podlahu z víček od piva. Nelze zapomínat na to, že svou pílí dokázal vytvořit dokonalé umělecké dílo.

Stačilo mít jenom představu a potom dostatek trpělivost k tomu, aby bylo jeho dílo dokončeno. Ano, trvalo mu to dlouhé desítky hodin a byla to práce únavná a náročná. Výsledek za to však stoprocentně stojí.

Přesvědčit se o tom můžete i vy sami. Není to obyčejná podlaha, kterých je všude kolem více než dost. Je to dokonalé umělecké dílo, které zaujme už z dálky.

Kdo k němu přijde blíže, ten je ohromený ještě více, jelikož se jedná o výtvor z něčeho obyčejného, co každý vyhazuje. Z pivních víček.

Co na daný výtvor říkáte? Obdivujete daného muže a chtěli byste mít doma také takovou podlahu? Většina mužů na tuto otázku odpoví zcela jasně, a to že ano.