Určitě všichni známe Solvínu, možná jste ji měli doma vždycky a dnes vám může pomoct i doma. Možná vás překvapí, ale kromě mytí rukou může udělat mnohem víc. Zkušené manželky přišli s důmyslnými nápady, jak jí používat každý den.

Jak Solvína perfektně vyčistí troubu

Vyzkoušela jsem všechno, co jsem mohla, abych troubu vyčistila, ale jediná věc, která ji opravdu vyčistila, byla světoznámá Solvina. jednoduše naneste na znečištěný povrch a nechte působit nejméně 15 minut. Poté očistěte houbičkou a otřete papírovími ubrousky. To je vše. A trouba bude dokonale čistá!

Jak vyčistit lepkavou kuchyňskou linku

Neznám lepší řešení jak vyřešit tento problém každé hospodyně – potřete lepivé skříňky pastou Solvina, vodou, lehce čistou a budete jen ohromeni. Čistí a odmašťuje krásně, uvidíte sami, jak špinavá je pasta, protože absorbuje veškerý tuk do sebe. Pokud máte obavy, zda je to vhodné pro váš kuchyňský pultový materiál, proveďte test na místě, kde to není vidět. Ale myslím si, že když se tento produkt prodává na mytí rukou tak, nemůže poškodit žádný jiný materiál.

Jak rychle vyčistit znečištěnou vanu

Máte-li na povrchu vany tmavé skvrny od vodního kamene, zkuste je vyřešit takto. Fungovalo to perfektně pro mě. Jen jsem si to dala na měkkou houbičku, přidala trochu vody a šlo to krásně. Za chvíli je vana jako lesklá a jako nová.

Oživí staré a znečištěné hrnce

Funguje také na popáleniny. Po babičce jsem prostě dal trochu Solvina a vodu do země a dokonce i staré pánve. Je také skvělý na popáleniny. Je dobré navlhčit pánev a poté ji očistit kartáčem pomocí Solviny.

Vyčistí varnou desku a hořáky

Nikdy bych nevěřila, jak dobrý starý Solvina dokáže dokonale vyčistit varnou desku v kuchyni. Vyrobila jsem z ní jemnou pastu a opravdu ji jen lehce vyčistil – dokonce i staré trvalé vklady zmizely. Skvělá věc.