Máte malé boty a potřebujete nutně nového? Potřebujete rychle boty na blížící se ples? Neběhejte do obchodu pro nové, ale místo toho vyzkoušejte tento jednoduchý domácí způsob s bramborem, pomocí kterého boty upravíte. Opravdu funguje. Dokazuje to tisíce lidí po celém světě.

užitečná potravina

Podle odborníků je použití brambory nepopiratelně výhodné, protože obsahuje velmi důležité látky pro člověka, kyselinu askorbovou a vitamín C. 1 kg syrových brambor poskytuje člověku 80-100 mg kyseliny askorbové. Kromě vitaminu C v bramborách jsou nezbytné pro člověka také vitaminy B6, B2 a B3. Užitečné vlastnosti brambor už dlouho používají lékaři. S pomocí syrové bramborové šťávy se může zlepšit stav pacientů, kteří trpí gastritidou, žaludečními vředy a duodenálními vředy. Ale jen málo lidí ví, že brambory mohou být použity nejen jako potraviny.

Brambora na boty

Zvláště poutavé způsobem je jejich použití na ošetření bot. Stává se, že si koupíte nové boty, a pak dojdete k závěru, že jste koupili špatnou velikost. Výměna je v některých případech možná, ale ne vždy to musí vyjít. Pokud vám to nevyjde, máte dvě možnosti. Buď v těch botách chodit a mít jejich krvavé a bolavé, nebo použít tradiční metodu, která vám s problémem pomůže. Právě zde přichází na pomoc nejběžnější brambora. Jde o to, že brambora má vynikající vlastnosti, které vám pomohou protáhnout velikost svých bot.

Bota vstřebá její vlhkost

Jak to funguje? Je to všechno o vlhkosti, která podporuje úsek kůže. Nechte brambory v botách přes noc. Během této doby brambor uschne a jeho vlhkost se vstřebá do pokožky boty, čímž ji udělá měkčí. Chcete-li to provést, je nutné zvolit vhodnou velikost brambory tak, aby seděla do boty. Dále brambor by měla zabalit do papíru nebo papírového ubrousku. Kromě toho, brambory zachycují pachy. Nejlepší ze všeho je, že tato metoda funguje s koženými boty.