Možná budete mít pocit, že si v tomto článku tak trochu protiřečí. Ano, jen nedávno jsme vám přinesli důkaz o tom, že ženy s velkým zadkem jsou moudřejší a zdravější – ALE, ale rozhodně jsme tím nemysleli nějaké velké, tučné, rozkysnuté kufry, takže klidně čtěte dál …

Záď je určitě problémová partie nejedné ženy a tak jsme se dnes rozhodli, že vám s ní trochu pomůžeme. Nejúčinnější způsob, jakým si výtvarné pevný a přitom šťavnatý zadek jsou dřepy!

Jednoduchý, léty ověřený cvik, který si získal popularitu na celém světě.

Dřepy se během poměrně krátkého období postarají o to, aby se váš zadek příjemně zakulatí a navíc posílíte dokonce i břicho! Nejdůležitější je naučit se správně provádět základní dřep. Pokud ho zvládnete, můžete pro zpestření cvičení vyzkoušet různé variace dřepů a pokud budete velmi smělé, klidně přidejte zátěž.

30 denní výzva:

Během výzvy se bude z vašeho těla vylučovat testosteron a růstový hormon. V překladu to znamená, že díky těmto hormonům si vybudujete svaly. Nemusíte mít strach, nevyrostou z vás žádné svalnaté obryně! Jediné, co se stane je, že urychlíte svůj bazální metabolismus a tím více budou vaše svalové buňky spalovat energii (především tuk). Jeden kilogram svalstva pomáhá spálit více než 100 kalorií za den, a to dokonce i v době, kdy necvičíte a vaše tělo si vychutnává odpočinek.

Jak rozpustit břišní tuk?

Za předpokladu, že jste zdravá, měli byste bez problémů zvládnout alespoň padesát dřepů denně. Samozřejmě, pokud se vám malí, klidně přidejte, ale příliš to nepřehánějte. Důležité je, abyste každý den přinutily udělat alespoň těch padesát. Pro inspiraci jsme si pro vás připravili nejen instruktážní video, ale také video od děvky, která se do naší výzvy už zapojila!

Video cvičení: