Každý máme své chyby. U některých žen v jistých znameních jsou však jejich chyby rafinované a mohou být až zákeřné. Proto si v dnešním článku přečtete, na jaké ženy si dát pozor. Obzvláště na pracovištích, či v jiném větším kolektivu.

Uvidíte, že popis je přímo geniální a určitě Vás překvapí, jak dobře na zrozenkyně jistých znamení, sedí.

  1. Štír
    Žena ve Štíru nezapomíná ani neodpouští. Nemůže se ovládat, často plive jed. Vždycky chce být v centru pozornosti, aby co nejvíce zapůsobila na společnost. Ale může kohokoliv zranit jediným slovem, které je namířeno vždy přesně do nejzranitelnějších zákoutí. Často vyjadřuje svůj názor takovým způsobem, že se dotkne svého partnera a zachází špatně s jeho hrdostí. Pokud je to nutné, manipuluje s každým, kdo jí může dostat na vrchol. Štírky milují hádky a každá Štírka je rafinovaná osobnost. Její zajímavá osobitost je přátelská, ale je lepší být v její přítomnosti opatrný, protože pokud se jí něco nelíbí, okamžitě zaútočí. Empatická je pouze ve jménu své rodiny.
  2. Ryby
    Zrozenkyně v Rybách je a bude královnou dramatu. Někdy se zdá naivní, ale je to jen převlek, ví, že tak může získat pozornost ostatních. Často bude podvádět, dokonce lhát, pokud má důvod. Hraje si na skutečnou mučednici, které nikdo nepomůže. Nebo alespoň se snaží, aby o ní takto všichni smýšleli. Když je naštvaná, okamžitě ustoupí. Ve skutečnosti ráda narušuje své prostředí, raději se omlouvá, než promyšleně mluví. Začne se snadno hádat, pokud něco nemá ráda, nepřejde to beze slov. Se všemi svými špatnými vlastnostmi je i tak žena jako Ryba nesobecká, oddaná a chápavá.
  3. Panna
    Pro Pannu není nic dobré. Je odvážná, jízlivá, kritická a umí pěkně škodit. Věci nazývá pravými jmény, miluje drby, je egocentrická a velmi snadno se rozruší. Dává naprosto nevyžádané rady úplně každému a má pocit, že jedině ona ví všechno nejlíp. Absolutně neumí udržovat pořádek a čistotu, takže její domov je obvykle chaotický, protože je příliš zaneprázdněna na to, aby mohla dělat nějaké domácí práce a povinnosti. Je velmi naštvaná, když se rozčílí. Přesto má i dobré vlastnosti. Je laskavá a obávající se o lidi kolem sebe. Je nohama na zemi a občas je velkorysá.

Sdílejte znamení zvěrokruhu na které si dát ve vztahu pozor i s Vašimi přáteli. Určitě se jim budou také hodit! 

zdroj: bidista.com