Recept 16 nejoblíbenějších nepečených vánočních dezertů, které máte připravené za pár minut a chutnají opravdu dokonale.

Další skvělá sbírka nepečených receptů, které na vánočním stole nesmí chybět. Jsou to opravdu velmi oblíbené recepty. Připravíte je i ze zbytků koláčů, z dětských piškotů, oříšků, kokosu, sušeného mléka, sušeného ovoce, rumu, likéru, … Velmi oblíbené jsou bounty kuličky, které máte opravdu připravené za pár minut a chutnají dokonale.

1. Rafaello kuličky podle Danky

Recept na Rafaello kuličky už asi každý zná. Existuje asi milion receptů. Někdo přidává obyčejný rum, někdo je dělá z vánočních oplatek, někdo přidává sušené mléko, někdo syrový bílek, někdo zase něco jiného …. Vyzkoušejte mou kombinaci surovin, my je doma milujeme.

Recept najdete ZDE

2. Horalkové kuličky – nepečené vánoční cukroví

I bez pečení se dají připravit to nejlepší vánoční cukroví. Dokonce i za 10 minut. Je to zcela jednoduché a velmi rychlé. Pokud nestíháte, máte hodně práce, případně se vám velmi nechce pouštět do vánočního zdlouhavého pečení, určitě vyzkoušejte tento recept na horalkové kuličky.

Recept najdete ZDE

3.Rumové kuličky obalené v kokosu

Jedná se o luxusní nepečené cukroví. Normy jsou určené na dvojitou dávku, takže se nelekejte, že je toho více :) A ručím vám za to, že z normální dávky je bude málo a do vánoc vám nevydrží, proto i ta zdvojnásobena dávka. Kromě těchto kuliček samozřejmě nesmí chybět klasické linecké pečivo a oříšky.

Recept najdete ZDE

4. Vánoční bonbóny obalené v kokosu

Rumovo oříškové kuličky, které jsem obalila v kokosu. Zvyknu obalovat i v mletých oříšků, ale letos jsem zkoušela s kokosem a musím říct, že jsou stejně chutné jako s oříšky. S rumem (pokud budou papat děti, přidejte pouze rumové aroma).

Recept najdete ZDE

5. Nejjednodušší bonbóny BOUNTY

Není nic jednoduššího než smíchat všechny suroviny v misce a vytvarovat kuličky, které následně obalíte v rozpuštěné čokoládě. Jednoduchý dezert, který máte hotový asi za půl hodinku.

Recept najdete ZDE

6. Kakaové kokosové kuličky

Někdy už ani nevím co připravit na stůl když se k nám chystá návštěva. Jednou jsem hledala inspirace na netu, jednou jsem improvizovaně ze surovin, které jsem našla doma v lednici a v komoře a vznikly z toho kakaové nepečené kuličky obalené v kokosu. Samozřejmě přidat můžete i sušené ovoce nebo oříšky. Ty jsem doma neměla, tak jsem je nepřidala :) Ale určitě i s tím by to bylo fantastické. A ještě k tomu i nepečené a rychle udělané, ale škoda, že ještě rychleji snědené :D

Recept najdete ZDE 

7. Dvoubarevné kuličky na vánoční stůl

Bílá čokoláda, kokos a ořechy. Skvělá trojkombinace, kterou nemůžete nic pokazit. Tyto kuličky jsem odnesla i na ochutnávku do práce a jelikož všichni potvrdili, že se jedná o skvělou záležitost, tak bych se chtěla podělit i s vámi. Určitě vyzkoušejte.

Recept najdete ZDE 

8. Vynikající bonbony ze sušeného mléka

Jednoduché kuličky, které mohou zdobit váš vánoční stůl. Jsou chutné, sladké a čím jsou menší, tím více si užijete jejich chuť. Rozplývají se přímo na jazyku.

Recept najdete ZDE 

9. Nepečené kulky ze sušeného ovoce

Nepečený chuťovka ze sušeného ovoce, mandlí a kokosu. Ty nejlepší suroviny, jaké existují. Kokos miluji a ve spojení s jemnou chutí mandlí je to opravdu dobrota. Vřele doporučuji na různé oslavy nebo i na vánoce jako nepečené cukroví.

Recept najdete ZDE 

10. Polomáčené ořechové pralinky

Vynikající nepečené pralinky z těch nejlepších surovin. Samozřejmě můžete přidat i jiné suroviny, které vám chutnají. Já jsem přidávala oříšky a likér. Mňam! Určitě nebudou chybět ani na vánočním stole.

Recept najdete ZDE 

11. Vánoční bonbony z kokosu

Máte rádi kokos? Určitě vyzkoušejte můj ověřený a oblíbený recept na bonbony z kokosu. Domácí rafaelo.

Recept najdete ZDE 

12. Rumové kuličky obalené v sušenkách

Neodolala jsem a musela jsem upéct další sladkou rumovou pochoutku na vánoční stůl – Rumové kuličky obalené v sušenkách. Nevím kdo to všechno sní.

Recept najdete ZDE 

13. Black and white nepečené kuličky

Jednoduchý recept na nepečené kuličky. Na takové sladké potěšení existuje mnoho receptů, no stále je co přidat do původní receptury.

Recept najdete ZDE 

14. Bílé koule

Kokosové kuličky s mletými oříšky a ovesnými vločkami.

Recept najdete ZDE 

15. Opilé kokosové kuličky

Opilé kokosové kuličky plněné vynikajícími surovinami – vaječný likér, piškoty, sušenky, nugátová čokoláda, …

Recept najdete ZDE 

16. Famózní kokosové BOUNTY čoko-kuličky

Kokos a čokoláda je nejlepší kombinace jaká může existovat ve sladkostech. Bounty kuličky jsou jednoduché a rychlé na přípravu, tak si je vyzkoušejte připravit i doma.

Recept najdete ZDE